Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč pro ČR a nad 2000 Kč pro SR

Časté dotazy

 

Co je Yuana ručník?

Je to váš nový oblíbený ručník vyrobený ze 100% bavlny, který se vyznačuje tím, že je větší, tenčí a jemnější než klasický froté ručník. Většina ručníků má na obou stranách originální zakončení ve formě třásní.

 

V čem se Yuana ručník liší oproti klasickému froté ručníku? 

Hlavní odlišnost spočívá v technice tkaní a kvalitě bavlny. Yuana ručník je tkaný na tkacích strojích pomocí tradiční ploché vazby, kdežto klasický froté ručník bývá vyroben pomocí smyčkové vazby. Kombinace plocha vazby a prémiové bavlny umožňuje, aby byl ručník tenký, ale odolný, vysoce absorpční a rychleschnoucí. Yuana produkty jsou tkané ze 100% prémiové bavlny. S každým vypráním se Yuana produkty stávají jemnější a více absorpční oproti klasickému froté ručníku, který může být po čase hrubý a méně příjemný k Vaší kůži.

 

Jakým způsobem mohu využít Yuana ručník?

Je mnoho způsobů, jakým lze Yuana ručník využít, záleží pouze na Vaši fantazii. Můžete jej využít například jako běžný ručník do koupelny, ručník na pláž, na cvičení, vzít si jej na piknik do přírody. Vypadá také hezky jako šála, přehoz přes ramena, dětská deka, může posloužit také jako stínítko do kočárku, či originální ubrus na vašem zahradním stolku…

 

Jakým způsobem mohu využít Yuana deku?

Stejně jako ručník, má Yuana deka více způsobů využití. Deku můžete využít zejména jako bytový doplněk – přehoz přes postel, pohovku či křeslo, ale můžete ji zároveň vzít s sebou také do přírody na piknik, či jako velký rodinný ručník k vodě.

 

Mohu Yuana produkty sušit v sušičce? 

Vzhledem k tomu, že všechny naše produkty jsou ze 100% bavlny, sušičku nedoporučujeme. V případě použití sušičky, nastavte sušení na nízkou teplotu a krátký cyklus, produkty jsou rychleschnoucí, tudíž jim stačí málo.

 

Srazí se Yuna produkty?

Ano. Vzhledem k tomu, že všechny Yuana produkty jsou ze 100% bavlny, můžete očekávat sražení okolo 15%. Tohle není vada, nýbrž přirozený efekt.

 

Mohu spravit rozmotané třásně?

Ano. Třásně na ručníkách jsou ručně vázáné, proto čas od času může dojít k jejich rozmotání. Třásně jednoduše zamotáte v následujících krocích:

1.Rozdělte vlákna na dvě stejné poloviny.

2.Zamotejte každou polovinu zvlášť ve směru hodinových ručiček.

3.Zamotejte obě poloviny spolu proti směru hodinových ručiček.

Na konci uvažte uzel.

 

Objednal jsem si dva produkty a každý má jinak dlouhé třásně. Je to vada?

Ne. Zakončení v podobě třásní vyžaduje ruční práci, proto nelze zaručit stejnou délku u každého produktu. Každý kus je díky ručně vázaným třásním jedinečný.

 

Obdržel jsem ručník, ale není tak hebký jak bych si představoval – so s tím mám dělat?

Jelikož ve výrobním procesu nejsou použity žádné chemikálie, Yuana ručník či deka jsou 100% přírodní a proto se produkty stávají jemnější s každým vypráním. Před prvním použitím vyperte produkt dle návodu a ucítíte rozdíl.

Zpět do obchodu