Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč pro ČR a nad 2000 Kč pro SR

Reklamace a vrácení

Reklamace

Pokud se stane, že naše zboží má vadu, ale nechcete nám ho ihned posílat zpět, můžete na email info@yuana.cz zaslat popis vady u zboží a fotografii vady a my se Vám pokusíme nabídnout individuální řešení pro vaši maximální spokojenost. Berte pouze na vědomí, že zasláním emailu nezapočne reklamační proces.

Nebo standardně reklamujte vyplněním níže přiloženého formuláře, který vytiskněte a zašlete na adresu předvyplněnou ve formuláři spolu s reklamovaným zbožím a kopií faktury či jiného dokladu prokazujícího koupi předmětného zboží. Další podrobnosti naleznete v obchodních podmínkách na našich stránkách.

 2000px-Word_2013_file_icon.svgFormulář pro uplatnění reklamace_1

Odstoupení od kupní smlouvy

Jestliže chcete od kupní smlouvy odstoupit a zboží nám vrátit, lze tak učinit do 14 dní od převzetí zboží. Vyplňte níže přiložený formulář a odešlete ho na email info@yuana.cz nebo ho vytiskněte a zašlete na adresu předvyplněnou ve formuláři. V obou případech zboží zašlete na adresu předvyplněnou ve formuláři spolu s kopií faktury či jiného dokladu prokazujícího koupi předmětného zboží. Další podrobnosti naleznete v obchodních podmínkách na našich stránkách.

2000px-Word_2013_file_icon.svgFormulář pro odstoupení od smlouvy_1

 

Zpět do obchodu