Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč pro ČR a nad 2000 Kč pro SR

Reklamace a vrácení

Reklamace

Pokud se stane, že naše zboží má vadu, ale nechcete nám ho ihned posílat zpět, můžete na email info@yuana.cz zaslat popis vady u zboží a fotografii vady a my se Vám pokusíme nabídnout individuální řešení pro vaši maximální spokojenost. Berte pouze na vědomí, že zasláním emailu nezapočne reklamační proces.

Nebo standardně reklamujte vyplněním níže přiloženého formuláře, který vytiskněte a zašlete na adresu předvyplněnou ve formuláři spolu s reklamovaným zbožím a kopií faktury či jiného dokladu prokazujícího koupi předmětného zboží. Další podrobnosti naleznete v obchodních podmínkách na našich stránkách.

 2000px-Word_2013_file_icon.svgFormulář pro uplatnění reklamace_1

Odstoupení od kupní smlouvy

Jestliže chcete od kupní smlouvy odstoupit a zboží nám vrátit, lze tak učinit do 14 dní od převzetí zboží. Vyplňte níže přiložený formulář a odešlete ho na email info@yuana.cz nebo ho vytiskněte a zašlete na adresu předvyplněnou ve formuláři. V obou případech zboží zašlete na adresu předvyplněnou ve formuláři spolu s kopií faktury či jiného dokladu prokazujícího koupi předmětného zboží. Další podrobnosti naleznete v obchodních podmínkách na našich stránkách.

2000px-Word_2013_file_icon.svgFormulář pro odstoupení od smlouvy_1

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení